Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Volkswagen Karmann Ghia 1970

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Volkswagen Karmann Ghia coupe 1970 w pełni odrestaurowany w najwyższym standardzie

Coupe VW Karmann Ghia z 1970 roku, całkowicie odrestaurowane i w doskonałym stanie. Samochód ma oryginalny kolor Karmann Ghia „Texas braun” w połączeniu z czarnym wnętrzem z jasnobrązową wykładziną i drewnianą deską rozdzielczą. Samochód wyposażony w chłodzony powietrzem silnik typu bokser 1584 CC 48 KM oraz manualną skrzynię biegów. Technika jest w pełni sprawdzana w naszym garażu. Samochód świetnie się prowadzi. Samochód posiada również oryginalne małe zderzaki z dodatkowymi uchwytami. Jeśli szukasz Karmann Ghia do natychmiastowej jazdy, ten samochód jest dobrym wyborem.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1495
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Volkswagen
  • Rok: 1970