Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Veterama Mannheim 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Veterama Mannheim 2027

Veterama Mannheim to największy rynek samochodów klasycznych w Europie. Veterama Mannheim corocznie przyjmuje ponad 4,000 wystawców, którzy prezentują 500 samochodów i 4,000 jednośladów. Odbywa się to w 15,000 2 m260,000 hali i 2 XNUMX mXNUMX powierzchni wystawienniczej na zewnątrz. Dla prawdziwych entuzjastów oldtimerów ta wystawa oferuje pełną gamę, taką jak motocykle, samochody i traktory. Youngtimerów można znaleźć również na targach w przystępnych cenach, niezależnie od tego, czy jest to motocykl, czy samochód.

Na samych targach znajduje się ponad 3000 stoisk, na których oferowane są pojazdy i części. Można tu również spotkać innych entuzjastów motoryzacji. Jest też wiele krajów, które handlują ze sobą na giełdzie, jak Holandia, Łotwa, Anglia, Włochy, Francja, Finlandia, Polska i Szwecja.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć na targach Veterama Mannheim 2027

Podczas Veterama Mannheim 2027 spotkasz klasyczne samochody takich marek jak: Mercedes, MG, Ferrari, Mercedes, Jaguar, Ford, Porsche, Volkswagen, Austin Healey, Bentley, Lancia i wiele innych.

Godziny otwarcia Veterama Mannheim 2027

Veterama Mannheim 2027 odbywa się w październiku i zaczyna się w piątek, a kończy w niedzielę. Jednak w piątki można wejść tylko z biletem premium. Podsumowując, masz jeszcze 2 dni, a zatem wystarczająco dużo czasu, aby rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi pięknymi rzeczami, jakie ma do zaoferowania Veterama Mannheim 2027.

Opłaty za wstęp do Veteramy Mannheim 2027

Cena biletu dziennego wynosi od 10 do 15 euro dla dorosłych. Dzieci do 15 roku życia oraz osoby niepełnosprawne mają wstęp wolny. Możesz także kupić Bilety Premium i/lub Bilety Combi. Wszystkie te bilety można zamówić online. Przyjeżdżasz z rodziną? Następnie istnieje możliwość zakupu biletu rodzinnego, ale można go kupić tylko w kasie po przyjeździe do Veterama Mannheim 2027.