27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Veterama Mannheim 2024

Październik 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

W Veterama Mannheim jest ponad 4000 wystawców z całej Europy, którzy prezentują około 500 samochodów i 4000 jednośladów. To sprawia, że ​​Veterama Mannheim jest największym rynkiem samochodów klasycznych w Europie. W hali znajduje się około 15,000 260,000 m² i 2024 XNUMX m² zewnętrznej powierzchni wystawienniczej. Dla miłośników klasycznych samochodów wystawa ta oferuje pełną gamę, na przykład motocykle, samochody i traktory. Oprócz tego są też młode timery w przystępnych cenach, czy to motocykl, czy samochód. W Veterama Mannheim do sprzedaży jest wiele młodych i klasycznych samochodów. Wydarzenie odbędzie się w październiku XNUMX roku.

 

Oferowanych jest ponad 3000 stoisk, na których oferowane są pojazdy i części. Tutaj możesz także spotkać ludzi. Istnieje wiele krajów, które negocjują ze sobą, takie jak Holandia, Łotwa, Anglia, Włochy, Francja, Finlandia, Polska lub Szwecja, które trwają do momentu, gdy cena będzie odpowiednia dla obu stron. Veterama Mannheim to świetna wystawa dla każdego miłośnika klasycznego samochodu lub kolekcjonera.

 

Wystawa ma długie godziny otwarcia, więc można się rozejrzeć. Opłata za wstęp wynosi 15 € dziennie za osobę dorosłą, a dla dzieci do 15 roku życia włącznie jest bezpłatna. Opłata za parking wynosi 5 EUR. Adres: ul. Ilvesheimer. 26, 68526 Ladenburg, Niemcy.