Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Veterama Mannheim 2022

Październik 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

W Veterama Mannheim jest ponad 4000 wystawców z całej Europy, którzy prezentują około 500 samochodów i 4000 jednośladów. To sprawia, że ​​Veterama Mannheim jest największym rynkiem samochodów klasycznych w Europie. Na targach znajduje się około 15,000 260,000 m² hali i 2022 XNUMX m² powierzchni zewnętrznej. Ta wystawa klasycznych samochodów oferuje pełną gamę dla miłośników klasycznych samochodów, takich jak motocykle, samochody i traktory. Oprócz w / w pojazdów dostępne są również młode timery w przystępnych cenach, czy to motocykl czy samochód. W Veterama Mannheim do sprzedaży jest cała masa młodych i klasycznych samochodów. Wydarzenie odbywa się w październiku XNUMX roku.

 

Oprócz części i pojazdów oferowanych przez ponad 3000 straganów można tu również spotkać ludzi. Istnieje wiele krajów, które negocjują ze sobą, takich jak Holandia, Łotwa, Anglia, Włochy, Francja, Finlandia, Polska lub Szwecja, dopóki cena nie będzie odpowiednia dla obu stron. Każdy entuzjasta lub kolekcjoner klasycznych samochodów znajdzie w Veterama Mannheim odpowiedni pojazd lub część.

 

Wystawa ma długie godziny otwarcia, więc można się rozejrzeć. Opłata za wstęp wynosi 15 € dla dorosłych, a dla dzieci do 15 lat jest bezpłatna. Opłata za parking wynosi 5 EUR. Adres: ul. Ilvesheimer. 26, 68526 Ladenburg, Niemcy.