Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Veterama Mannheim 2021

Październik 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Z ponad 4000 wystawców z całej Europy prezentujących około 500 samochodów i 4000 jednośladów, Veterama Mannheim jest największym rynkiem staromodnych w Europie. Istnieje około 15,000 260,000 m² hali i 2021 XNUMX m² przestrzeni zewnętrznej. Ta wystawa starych zegarów oferuje pełną gamę dla entuzjastów starych zegarów, takich jak motocykle, samochody i traktory. Są też młodzi timery w przystępnych cenach, niezależnie od tego, czy jest to motocykl, czy samochód. Ponadto w Veterama Mannheim oferowane są liczne młode i klasyczne samochody. Wydarzenie odbywa się w październiku XNUMX roku.

 

To nie tylko części i pojazdy oferowane przez bardziej niż stoiska 3000, to także ludzie, których spotykasz tutaj. Wszystkie transakcje pomiędzy Holandią, Łotwą, Anglią, Włochami, Francją, Finlandią, Polską lub Szwecją są negocjowane, dopóki cena nie będzie odpowiednia dla obu stron. Każdy entuzjasta lub kolekcjoner zabytkowych samochodów znajdzie odpowiedni pojazd lub część w Veterama Mannheim.

 

Targi mają długie godziny otwarcia, dlatego można się rozejrzeć. Opłata za wstęp wynosi 15 € dla osoby dorosłej, a dla dzieci do 15 roku życia włącznie jest bezpłatna. Parking kosztuje 5 euro. Adres: ul. Ilvesheimer. 26, 68526 Ladenburg, Niemcy.