27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Veterama Hockenheim 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Veterama Hockenheim 2026

Od 1975 roku Veterama rozwinęła się w największy w Europie rynek samochodów klasycznych. Co roku przyciągają ponad 4000 wystawców z całej Europy i około 5000 zwiedzających. Na targach spotkasz wielu kolekcjonerów, którzy poszukują części zamiennych lub kompletnych samochodów. Veterama Hockenheim to miejsce, w którym można znaleźć od dawna poszukiwane części i pojazdy.

Godziny otwarcia Veterama Hockenheim 2026

Veterama Hockenheim 2026 odbywa się w kwietniu i zaczyna się w piątek, a kończy w niedzielę. Jednak w piątki można wejść tylko z biletem premium. Podsumowując, masz jeszcze 2 dni, a zatem wystarczająco dużo czasu, aby rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi pięknymi rzeczami, jakie ma do zaoferowania Veterama Hockenheim 2026.

Opłaty za wstęp do Veteramy Hockenheim 2026

Cena biletu dziennego wynosi od 10 do 15 euro dla dorosłych. Dzieci do 15 roku życia oraz osoby niepełnosprawne mają wstęp wolny. Możesz także kupić Bilety Premium i/lub Bilety Combi. Wszystkie te bilety można zamówić online. Przyjeżdżasz z rodziną? Następnie istnieje możliwość zakupu biletu rodzinnego, ale można go kupić tylko w kasie po przyjeździe do Veterama Hockenheim 2026.

Jak znaleźć Veteramę Hockenheim 2026

Bardzo łatwo jest dostać się do Veteramy Hockenheim. Możesz zaparkować samochód na stacji, a następnie kontynuować podróż komunikacją miejską. Spowoduje to wysadzenie 500 m przed targami. Możesz również wybrać jazdę własnym samochodem, a następnie możesz zaparkować samochód na jednym z wielu miejsc parkingowych. W tym celu musisz kupić bilet parkingowy. Wreszcie istnieje również możliwość spędzenia nocy w Veterama Hockenheim na kempingu.

Wybierz się na wycieczkę do Veterama Hockenheim 2026

Ponieważ Veterama Hockenheim odbywa się w południowo-zachodnich Niemczech, nie każdy może podróżować w górę iw dół. Wybierz więc wyjazd na miły weekend. W ten sposób nie musisz martwić się o dojazdy i możesz cieszyć się pięknym otoczeniem w godzinach, w których nie jesteś na imprezie.