28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Veterama Hockenheim 2024

2024 kwietnia

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Od 1975 roku Veterama rozwinęło się w największy w Europie rynek klasycznych samochodów. Każdego roku przyciągają ponad 4000 wystawców z całej Europy i około 50,000 XNUMX odwiedzających. Targi w Mannheim w drugi weekend października są tak wielkim sukcesem, że postanowiono również zorganizować targi w Hockenheim. Przyciąga wielu kolekcjonerów, którzy szukają części i klasycznych samochodów.

Veterama zdecydowała się otworzyć targi w Hockenheim ze względu na tłumy i duże zapotrzebowanie na części. Te targi odbywają się w kwietniu 2024 r. To miejsce jest idealne dla kolekcjonerów, aby zaoferować swoją piwnicę lub sklep z częściami i klasycznymi samochodami dla wielu entuzjastów. Istnieją również profesjonalni dealerzy, którzy uzupełniają ofertę i pomagają ci zdobyć oryginalne części. Z przyjemnością sprzedają je za dobrą cenę.

Bilet wstępu dla dorosłych kosztuje 14.50 € dziennie. Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz rozejrzeć się i cieszyć całym pięknem, które ma do zaoferowania Veterama.