28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Veterama Hockenheim 2022

2022 kwietnia

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Od 1975 roku Veterama rozwinęło się w największy w Europie rynek klasycznych samochodów. Istnieje ponad 4000 wystawców z całej Europy i około 50,000 XNUMX odwiedzających. Dzięki sukcesowi słynnych targów Mannheim w drugi weekend października, który przyciąga wielu kolekcjonerów poszukujących części i klasycznych samochodów, postanowiono zorganizować targi w Hockenheim.

Ze względu na zajętość i duże zapotrzebowanie na części, Veterama postanowiła również zorganizować targi na początku roku, a mianowicie targi w Hockenheim. Te targi odbywają się w kwietniu 2022 r. Jest to idealne miejsce dla kolekcjonerów, aby zaoferować swoją piwnicę lub sklep z częściami i klasycznymi samochodami dla wielu entuzjastów. Chcieliby ci to sprzedać w dobrej cenie. Profesjonalni dealerzy uzupełniają ofertę i pomogą uzyskać oryginalne części.

Za bilet wstępu dla osoby dorosłej zapłacisz 14.50 € dziennie. Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz spokojnie się rozejrzeć i cieszyć się całym pięknem, które ma do zaoferowania Veterama.