28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Veterama Hockenheim 2021

2021 kwietnia

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Veterama ma więcej niż wystawców 4000 z całej Europy i wokół odwiedzających 50,000, odkąd 1975 stał się największym w Europie rynkiem samochodów zabytkowych. W drugi weekend października jest więc co roku wielkim sukcesem w Mannheim i przyciąga wielu kolekcjonerów, którzy szukają części i zabytkowych samochodów.

 

Ze względu na pracowitość i duże zapotrzebowanie na części zamienne, Veterama postanowiła zorganizować targi na początku roku, a mianowicie targi w Hockenheim. Będzie to miało miejsce w kwietniu 2021. Ta wystawa oferuje idealną platformę, gdzie zbierają się amatorzy, którzy chcą opróżnić piwnicę lub przechowywać części i zabytkowe samochody. Chcą ci je sprzedać w dobrej cenie. Profesjonalni dealerzy uzupełniają ofertę i pomagają uzyskać oryginalne części.

 

Cena wstępu dla dorosłych wynosi 12 euro za dzień i 25 euro za wszystkie 3 dni. Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz spokojnie się rozejrzeć i cieszyć się całym pięknem, które ma do zaoferowania Veterama.