Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Veterama Hockenheim 2020

4 + 5 kwietnia 2020 r

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Od 1975, Veterama rozwinęła się w największy w Europie rynek samochodów zabytkowych z więcej niż wystawcami 4,000 z całej Europy i wokół odwiedzających 50,000. Jest to wielki sukces każdego roku w Mannheim w drugi weekend października i przyciąga wielu kolekcjonerów, którzy szukają upragnionych części i zabytkowych samochodów.

 

Ze względu na pracowitość i duże zapotrzebowanie na części, Veterama zdecydowała się również zorganizować targi na początku roku, a mianowicie targi w Hockenheim. Odbędzie się to w kwietniu 2020. To tutaj zbierają się amatorzy, którzy chcą opróżnić swoją piwnicę lub sklep w odniesieniu do części i zabytkowych samochodów, dlatego ta wystawa jest idealną platformą. Chcą ci to sprzedać w dobrej cenie. Profesjonalni dealerzy uzupełniają ofertę i pomagają uzyskać oryginalne części.

 

Cena wstępu dla dorosłych wynosi 12 euro za dzień i 25 euro za wszystkie 3 dni. Dzięki długim godzinom otwarcia możesz się rozejrzeć i cieszyć całym pięknem, które ma do zaoferowania Veterama.