26 maja (Dzień Wniebowstąpienia) SALON ZAMKNIĘTY

Triumph TR6


Szukam Triumph?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Triumph!

Czy masz Triumph i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Triumph TR6 | Przywrócone | Wtrysk | Ulepszenia techniczne | 1973

Highlights:

- Odrestaurowany
- 20 lat 1 właściciel
- Historia konserwacji znana
- Remontowany silnik z wtryskiem benzyny (PI)
- Przednie hamulce tarczowe
- regulowane amortyzatory Koni
- Wspomaganie kierownicy

odrestaurowany Triumph TR6 na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Triumph TR6 z 1973 roku. Ten TR6 pochodzi od entuzjasty, który jest właścicielem klasyka od nie mniej niż 20 lat. TR6 został pierwotnie dostarczony jako wersja gaźnikowa, został odrestaurowany, a odbudowa jest udokumentowana w obszernym raporcie fotograficznym z fakturami. Ten TR6 nie jest standardem i ma różne ulepszenia techniczne, takie jak później zainstalowany silnik PI i mechanizm różnicowy PI, regulowane amortyzatory, przednie hamulce tarczowe, wspomaganie kierownicy, samomyśląca chłodnica, filtr powietrza K&N, nadbieg, który wyłącza się automatycznie podczas redukcji biegów i wiele więcej. Prawdziwy samochód entuzjastów, który zawsze był utrzymywany z wielką starannością.

Triumph TR6 na sprzedaż w ERclassics
Jak widać na zdjęciach, to Triumph TR6 to naprawdę wspaniały widok. Całość wykończona jest w oryginalnym fabrycznym kolorze Pimento Red. Kolor, który w pełni pasuje do klasyki z lat 70. i pięknie łączy się z chromem. Oprócz wszystkich ulepszeń technicznych, ten TR6 jest również wyposażony w różne ulepszenia optyczne, takie jak reflektory Lucas, bagażnik, luksusowe siedzenia z podłokietnikami, radio samochodowe Calibre Retro z Bluetooth i sportową kierownicę skórzaną Mountney. Krótko mówiąc bardzo w pełni wyposażony Triumph TR6, który jest całkowicie gotowy na nowego właściciela.

Bo kupić Triumph TR6?
Szukasz odrestaurowanego? Triumph TR6? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: t7280
  • Robić: Triumph
  • Model: TR6
  • Rok: 1973
  • wewn. nr: B35804