Niedziela 3 lipca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00 - lipiec i sierpień OPEN jak zwykle

Triumph TR6 PI

Zobacz nasz aktualny Triumph stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Triumph?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Triumph!

Czy masz Triumph i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Triumph TR6 PI | Samochód europejski | 150 KM | 1973

Highlights:

- Oryginalny silnik PI o mocy 150 KM
- Oryginalny europejski samochód
- Różne ulepszenia techniczne
- Nowy miękki top
- Drewniana deska rozdzielcza i kierownica Moto Lita

prawdziwy Triumph TR6 PI na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny 1973 Triumph TR6 PI. Znalezienie oryginalnego TR6 PI w dobrym stanie jest rzadkością, ale ten jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Ten TR6 PI jest w rzeczywistości jednym z 1 zbudowanych specjalnie na rynek belgijski. Ten Europejczyk Triumph TR6 PI jest napędzany silnikiem benzynowym o pojemności 2500 cm150, który wytwarza nie mniej niż XNUMX KM. Mocny silnik w połączeniu z manualną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

europejski Triumph TR6 PI na sprzedaż
W ramach projektu Triumph TR6 PI, który oferujemy tutaj do sprzedaży, ma białą farbę, która całkowicie pasuje do brytyjskiego klasyka z lat 1970-tych. Wnętrze jest zadbane i wyposażone w czarną tapicerkę, drewnianą deskę rozdzielczą oraz kierownicę Moto Lita. TR6 PI jest również wyposażony w różne ulepszenia techniczne, takie jak nowa pompa wtryskowa Bosch, pompa paliwa, wtryskiwacze, filtry KN, rozrusznik High Torque, alternator, łożyska, amortyzatory dookoła i nowe hamulce z przodu. W ostatnich latach zainwestowano w niego ponad 15,000 XNUMX euro. Krótko mówiąc, Triumph TR6 PI, który jest całkowicie gotowy na nowego właściciela.

Bo kupić Triumph TR6 PI?
Szukasz 1973 Triumph TR6 PI? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: t6380
  • Robić: Triumph
  • Model: TR6
  • Rok: 1973
  • wewn. nr: Nie