Niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Triumph TR6


Szukam Triumph?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Triumph!

Czy masz Triumph i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Triumph TR6 | Odrestaurowany | Znana historia | Nadbieg | 1975

Highlights:

- Odrestaurowany
- Historia konserwacji znana
- Remont silnika w 2020
- Overdrive

odrestaurowany Triumph TR6 na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Triumph TR6 z 1975 roku. Ten TR6 został odrestaurowany w 2018 roku i jest zarówno optycznie jak i technicznie w bardzo dobrym stanie. Historia serwisowa jest znana, a poprzedni właściciel starannie prowadził faktury z przeprowadzonych przeglądów. Silnik po kapitalnym remoncie w 2020 roku, faktura za to również jest. Napędza go 2500-cylindrowy silnik o pojemności 6 cm6 z manualną skrzynią biegów i nadbiegiem. Ten TRXNUMX ma również szereg ulepszeń technicznych, takich jak hamulce ze wspomaganiem, elektryczny zapłon, układ wydechowy ze stali nierdzewnej i głowica cylindrów przystosowana do benzyny bezołowiowej.

Triumph TR6 w kolorze Signal Red na sprzedaż
Połączenia Triumph TR6, który oferujemy tutaj na sprzedaż, jest naprawdę świetny do zobaczenia. Występuje w efektownym kolorze Signal Red. Kolor, który idealnie komponuje się z klasyką z lat 70. i czyni to Triumph naprawdę przyciąga wzrok. Wnętrze jest w bardzo dobrym stanie i wyposażone w wygodne fotele ze sztucznej skóry, drewnianą deskę rozdzielczą i drewnianą sportową kierownicę Moto-Lita. Na domiar wszystkiego wybrano miękki top z czarnego moheru, który można złożyć w jednej chwili, aby cieszyć się świeżym powietrzem podczas zwiedzania.

Bo kupić Triumph TR6?
Szukasz odrestaurowanego? Triumph TR6? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: t6581
  • Robić: Triumph
  • Model: TR6
  • Rok: 1975
  • wewn. nr: Nie