30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Triumph TR3A


Szukam Triumph?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Triumph!

Czy masz Triumph i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Triumph TR3A | Stan dobry | Ulepszenia techniczne | 1959

Highlights:

- Technika dobrze utrzymana
- Nowa sterówka z zębatką i zębnikiem
- Chromowane koła z drutu
- 2000 cylindry o pojemności 4 cmXNUMX
- Dobry stan

Triumph TR3A w dobrym stanie na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny 1959 Triumph TR3A. Ten brytyjski klasyczny samochód został niedawno odnowiony przez Triumph Specjalista, który remontował między innymi układ hamulcowy, skrzynię biegów i chłodnicę. Silnik również przeszedł serwis i jest wyposażony w nową, zmodernizowaną sterówkę z zębatką i zębnikiem, co zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy. TR3A jest napędzany potężnym 2000-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów, która zmienia biegi ostro jak brzytwa.

Triumph TR3A z chromowanymi felgami na sprzedaż
Połączenia Triumph TR3A, który oferujemy tutaj do sprzedaży jest optycznie w dobrym stanie. Ma żółtą farbę i różne dodatki, takie jak chromowany bagażnik, czarny miękki dach, szara pokrywa bagażnika i chromowane koła. Szare wnętrze ma tu i ówdzie ślady zużycia, które całkowicie pasują do charakteru tego brytyjskiego klasycznego samochodu. Krótko mówiąc bardzo dobrze utrzymany technicznie Triumph TR3A, który jest całkowicie gotowy na nowego właściciela.

Chcesz kupić 1959 Triumph TR3A?
Szukasz 1959 Triumph TR3A? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: t4705
  • Robić: Triumph
  • Model: TR3
  • Rok: 1959