Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Triumph Herold 13/60


Szukam Triumph?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Triumph!

Czy masz Triumph i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Triumph Zwiastun 13/60 | Przywrócono | Samochód europejski | 1970

Highlights:

- Odrestaurowany
- Oryginalny holenderski samochód
- 30 lat 1 właściciel
- Nowe beżowe skórzane wnętrze
- Technicznie zadbany
- 1296 cylindry o pojemności 4 cmXNUMX

odrestaurowany Triumph Herold 13/60 na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Triumph Herald 13/60 Cabriolet w bardzo gustownej kolorystyce. Wyjątkowość tego Heralda polega na tym, że został dostarczony jako nowy w Holandii w 1970 roku i jest w posiadaniu jednej rodziny od co najmniej 30 lat. Ten Triumph Herald został odrestaurowany w przeszłości i jest w pięknym stanie. W ostatnich latach odnowiono różne rzeczy, takie jak przewody hamulcowe, przewody paliwowe, cylinder główny, zaciski hamulcowe, progi i zawiasy drzwi. The Triumph Herald 13/60 jest napędzany 1296-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów.

Triumph Herald 13/60 z nowym skórzanym wnętrzem na sprzedaż
Podczas renowacji Triumph Herald otrzymał zieloną farbę, która całkowicie pasuje do brytyjskiego samochodu klasycznego i ładnie łączy się ze wszystkimi chromowanymi akcesoriami. Całe wnętrze zostało niedawno odnowione i wyposażone w beżową skórzaną tapicerkę i dywan w tym samym kolorze. Drewniane panele boczne i deska rozdzielcza również zostały odnowione, dzięki czemu wnętrze Heralda jest w bardzo dobrym stanie. Czy już widzisz siebie na trasie w tym pięknym? Triumph Herold 13/60 Kabriolet?

Bo kupić Triumph Herold 13/60 Kabriolet?
Szukasz 1970 Triumph Herold 13/60 Kabriolet? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: t5038
  • Robić: Triumph
  • Model: Herold
  • Rok: 1970