Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Triumph Spitfire Cabriolet 1969

Zobacz wszystkie zdjęcia Triumph Spitfire Cabriolet 1969 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Triumph Spitfire MK3 1969 granatowy w bardzo dobrym stanie

Triumph Spitfire to lekki angielski samochód sportowy 2, wprowadzony w 1962 na London Motor Show. Samochód stał się wielkim sukcesem i został zbudowany do 1980. Ten triumf pochodzi z generacji 3rd znanej również jako MKIII. Ciemnoniebieska farba, chrom i wnętrze są w bardzo pięknym stanie. Ze względu na niewielką masę tylko 710 kg wyróżnia się silnik 1296 CC 75 HP. Napędy są świetne i sportowe. Samochód ma druty, drewnianą deskę rozdzielczą, dodatkowe światła drogowe i piękny ciemnoniebieski softtop. Kiedy szukasz świetnego triumpha Spitfire, to jest to dobry wybór.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1426
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Triumf
  • Rok: 1969