Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Triumph TR3 B Cabriolet 1962

Zobacz wszystkie zdjęcia Triumph TR3 B Cabriolet 1962 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Triumph TR3 B 1962 TSF nr. Zbudowano 263 z 530

1962 Triumph TR3 TSF. Triumph TR3 został zbudowany między 1955 i 1962. W ubiegłym roku dostarczyli silnik 1991 CC z całkowicie zsynchronizowaną skrzynią biegów Triumph TR4. Zbudowano tylko 530 tak zwanego "TSF", a ten był numerem 263. Samochód jest w dobrym stanie technicznym. Farba jest schludna, a wnętrze jest w dobrym stanie. Wydajny i oryginalny silnik 1991 CC 101 HP jest w dobrym stanie. A więc rzadki, przyjemny samochód, idealny do jazdy tak, jak jest i jeszcze piękniejszy.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1419
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Triumf
  • Rok: 1962