Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Triumph TR3 A Cabriolet 1960

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Triumph TR3 A Roadster 1960 BRG, chromowane koła druciane w dobrym stanie

1960 Triumph TR3A kabriolet. TR3 to kabriolet produkowany w latach 1955-1962. W 1957 roku pojawił się „model po liftingu”, TR3A. Rozpoznawalne po większym grillu i klamkach na zewnątrz. Samochód w pięknym stanie z kilkoma śladami użytkowania. Samochód ma lakier w kolorze British Racing Green, chromowane koła z drutu i czarne skórzane wnętrze z białą lamówką. Silnik 1991 CC jest w pełni sprawdzony w naszym warsztacie i jest w bardzo dobrym stanie. Napędy świetnie. Ten samochód ma również czarny miękki dach, dodatkowe zdejmowane szyby i czarną pokrywę skrzyni ładunkowej.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1551
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Triumf
  • Rok: 1960