Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Triumph TR4 IRS Cabriolet 1965

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Triumph TR4 IRS 1965 body odrestaurowany idealny stan z topem Surrey

1965 Triumph TR4 IRS całkowicie odrestaurowany. Przejechano tylko około 2000 km po renowacji. Dlatego zarówno korpus, jak i wnętrze są w idealnym stanie. Kolor jest jasnoniebieski, kolor Triumph używany w ich samochodach wyścigowych. Samochód posiada rzadki i oryginalny dach Surrey ze szklaną tylną szybą. Samochód posiada silnik 2138 CC 104 KM. W 1965 roku dodali IRS, aby uczynić jazdę bardziej komfortową. Samochód zostanie dostarczony wraz z topem Targa, miękkim dachem i oryginalnym przednim zderzakiem. Z pewnością jest to obecnie jeden z najlepszych TR4 na rynku.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1411
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Triumf
  • Rok: 1965