Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Toyota Land Cruiser HDJ80 4.2 TD VX


Szukam Toyota?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Toyota!

Czy masz Toyotę i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które można dodać do naszego magazynu.

Kontakt

Toyota Land Cruiser HDJ80 4.2 TD VX | Bardzo Dobry Oryginalny Stan | 1997

Highlights:

- Samochód jest w bardzo dobrym, oryginalnym stanie
- Najnowszy model serii HDJ80
- Najmocniejszy 4.2 ltr. Silnik TD VX z 24 zaworami
- 288,590 KM
- Wszystkie opcje

Do sprzedania Toyota Land Cruiser HDJ80 4.2 TD VX w bardzo dobrym, oryginalnym stanie
Oferujemy do sprzedaży piękną i bardzo oryginalną Toyotę Land Cruiser HDJ80 4.2 TD VX. Toyota pochodzi z prywatnej kolekcji i została dostarczona jako nowa w Niemczech w 1997 roku. Ostatnim rokiem produkcji Toyoty Land Cruiser HDJ80 był rok 1997. Model ten był produkowany od 1990 do 1997 roku i został zastąpiony serią 100. Dlatego ten samochód jest najbardziej rozwiniętym z serii HDJ80 i jest napędzany najmocniejszym 4.2-cylindrowym turbodoładowanym silnikiem wysokoprężnym o pojemności 6 l z 24 zaworami. W 1997 roku Toyota Land Cruiser HDJ80 została wyposażona w szereg aktualizacji, w tym nową deskę rozdzielczą i nowy system audio. Wprowadzono również niektóre funkcje bezpieczeństwa, takie jak poduszki powietrzne.

Układ napędowy 4x4 Toyoty jest wyposażony w wysokie i niskie zakresy, co oznacza, że ​​kierowca może wybierać pomiędzy dwoma różnymi przełożeniami w zależności od warunków terenowych. Ponadto model HDJ1997 z 80 r. był wyposażony w blokadę mechanizmu różnicowego na przedniej i tylnej osi, co oznacza, że ​​kierowca może w razie potrzeby zmaksymalizować przyczepność na wszystkich czterech kołach. System ten sprawia, że ​​Toyota Land Cruiser HDJ80 jest jednym z najbardziej wydajnych pojazdów terenowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

Do sprzedania Toyota Land Cruiser HDJ80 4.2 TD VX z pełnym wyposażeniem
Wnętrze tej Toyoty Land Cruiser jest przestronne i wygodne, z wieloma opcjami i funkcjami, które uprzyjemnią jazdę. Jest wyposażony w szarą skórzaną tapicerkę, która zawiera tu i ówdzie niewielkie ślady zużycia, które po raz kolejny dowodzą oryginalności tego samochodu. Toyota ma imponującą listę opcji, w tym elektryczny szyberdach, klimatyzację, tempomat, podgrzewane siedzenia, elektrycznie sterowane szyby, lusterka i siedzenia. W skrócie: bardzo bogato wyposażona Toyota Land Cruiser HDJ80 4.2 TD VX w bardzo dobrym, oryginalnym stanie.

Toyota Land Cruiser HDJ80 4.2 TD VX na sprzedaż w E&R Classics
Szukasz Toyoty Land Cruiser HDJ1997 80 TD VX z 4.2 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: t5569
  • Robić: Toyota
  • Model: land Cruiser
  • Rok: 1997