Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Techno Classica Essen 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Techno Classica Essen 2026

Z ponad 1250 wystawcami z ponad 30 różnych krajów na całym świecie, Techno Classica Essen 2026 jest pokazem klasycznych i prestiżowych samochodów, motocykli, sportów motorowych, części zamiennych i renowacji. Każdego roku jest ponad 188,000 2,700 odwiedzających i ponad XNUMX samochodów do kupienia. Dla prawdziwego entuzjasty tych targów nie można przegapić.

Jedną z głównych atrakcji Techno Classica Essen 2026 są obecne międzynarodowe kluby samochodów klasycznych. Podczas targów można zapoznać się z klasycznymi klubami samochodowymi oraz zobaczyć ich członków i samochody. Głównym powodem obecności tych klubów są względy polityczne. Podczas Techno Classica Essen mogą się spotykać i koordynować swoje plany polityczne z centralnego punktu.

Klasyczne kluby samochodowe >

Godziny otwarcia Techno Classica Essen 2026

Targi odbywają się w kwietniu i trwają 5 dni. Więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby zwiedzić 21 segmentów wystawowych i cieszyć się wszystkimi pięknymi samochodami. Ponadto są też pokazy i kluby klasycznych samochodów, z którymi można porozmawiać.

Opłaty za wstęp Techno Classica Essen 2026

Bilet dzienny w normalne dni wystawowe kosztuje od 20 do 25 euro. Dla nastolatków i studentów cena wynosi od 15 do 20 euro. Dzieci w wieku od 8 do 14 lat kosztują około 10 euro, a dzieci do lat 8 mają bezpłatny wstęp na targi. Istnieje również specjalny dzień podglądu zwany Happy View Day. Za ten dzień płaci się około 40 euro za osobę.

Jedź na wakacje na Techno Classica Essen 2026

Techno Classica Essen to fantastyczna okazja na wakacje. Wydarzenie trwa 5 dni. Ponieważ nie chcesz przegapić ani jednej chwili, przebywanie w pobliżu jest niezbędne. Ponieważ Techno Classica Essen nie trwa całego dnia, resztę czasu możesz spędzić na zwiedzaniu okolicy i wieczornym jedzeniu na mieście.