Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Techno Classica Essen 2025

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Techno Classica Essen 2025

Z ponad 1250 wystawcami z ponad 30 różnych krajów na całym świecie, Techno Classica Essen 2025 jest pokazem klasycznych i prestiżowych samochodów, motocykli, sportów motorowych, części zamiennych i renowacji. Każdego roku jest ponad 188,000 2,700 odwiedzających i ponad XNUMX samochodów do kupienia. Dla prawdziwego entuzjasty tych targów nie można przegapić.

Jedną z głównych atrakcji Techno Classica Essen 2025 są obecne międzynarodowe kluby samochodów klasycznych. Podczas targów można zapoznać się z klasycznymi klubami samochodowymi oraz zobaczyć ich członków i samochody. Głównym powodem obecności tych klubów są względy polityczne. Podczas Techno Classica Essen mogą się spotykać i koordynować swoje plany polityczne z centralnego punktu.

Klasyczne kluby samochodowe >

Godziny otwarcia Techno Classica Essen 2025

Targi odbywają się w kwietniu i trwają 5 dni. Więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby zwiedzić 21 segmentów wystawowych i cieszyć się wszystkimi pięknymi samochodami. Ponadto są też pokazy i kluby klasycznych samochodów, z którymi można porozmawiać.

Opłaty za wstęp Techno Classica Essen 2025

Bilet dzienny w normalne dni wystawowe kosztuje od 20 do 25 euro. Dla nastolatków i studentów cena wynosi od 15 do 20 euro. Dzieci w wieku od 8 do 14 lat kosztują około 10 euro, a dzieci do lat 8 mają bezpłatny wstęp na targi. Istnieje również specjalny dzień podglądu zwany Happy View Day. Za ten dzień płaci się około 40 euro za osobę.