Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Techno Classica Essen 2022

Kwiecień 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Techno Classica Essen to światowa wystawa klasycznych i prestiżowych samochodów, motocykli, sportów motorowych, części zamiennych i restauracji. Istnieje ponad 1250 wystawców z co najmniej 30 różnych krajów, ponad 2700 samochodów na sprzedaż i 188,000 XNUMX odwiedzających. Z tego powodu prawdziwi entuzjaści klasycznych samochodów z pewnością nie przegapią tych targów.

Dzięki 21 segmentom wystawienniczym ta światowa wystawa oferuje najważniejsze miejsce spotkań i centrum handlowe na świecie pod jednym motywem. Odbędzie się to w tym roku w kwietniu 2022 roku. Dzięki długim godzinom otwarcia możesz rozejrzeć się po tej wspaniałej wystawie w Essen.

Opłata za wstęp na dzień podglądu o nazwie Happy View Day kosztuje 40 € za osobę dziennie. Bilet wstępu w normalne dni wystawy kosztuje 22 € za osobę dziennie. Dla nastolatków i studentów wynosi 18 euro. Dzieci w wieku od 8 do 14 lat płacą 11 euro za rozejrzenie się. Adres Techno Classica Essen to Messeplatz 1.