27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Replika Speedstera


Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Replika Speedstera | Przywrócony | Twardy dach | 1915 CC | 1965

Highlights:

- Odrestaurowany
- Zawiera rzadki twardy top
- 1915-cylindrowy silnik VW 4 cmXNUMX;
- Podwójne gaźniki
- Hamulce tarczowe dookoła

Na sprzedaż odrestaurowana replika Speedstera
Czy zawsze marzyłeś o prowadzeniu Speedstera? To jest Twoja szansa! Oferujemy do sprzedaży piękną replikę Speedstera zbudowaną na bazie Volkswagena Buggy z 1965 roku. W latach 2018-2020 ten klasyk został przerobiony na replikę Speedster, a wynik jest imponujący! Ten piękny przyciągający wzrok pojazd napędzany jest 1915-cylindrowym silnikiem VW o pojemności 4 cmXNUMX z podwójnymi gaźnikami, który w połączeniu z niską masą samochodu i pięknym dźwiękiem zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Replika Speedster jest również wyposażona w hamulce tarczowe dookoła i amortyzatory KONI. Całkowicie wyjątkowe jest to, że ta replika Speedstera jest wyposażona w twardy dach, dzięki czemu możesz cieszyć się wspaniałą wycieczką nawet przy niepewnej pogodzie.

Do sprzedania replika Speedstera z twardym dachem
Kiedy widzisz tę replikę Speedstera, naprawdę musisz spojrzeć dwa razy, aby odróżnić ją od prawdziwej. I jakby jej piękne krzywizny nie były wystarczająco wyjątkowe, replika Speedstera jest wykończona matową szarą farbą. Piękny kolor, który czyni ten już wyjątkowy klasyk jeszcze bardziej wyjątkowym. Wnętrze jest w bardzo zadbanym stanie i wyposażone jest w czarne kubełkowe siedzenia. Krótko mówiąc, przyciąga wzrok, przy którym z pewnością będziesz się dobrze bawić.

Chcesz kupić replikę Speedstera?
Szukasz repliki Speedstera? Zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v7104
  • Robić: Volkswagen
  • Model: Speedster
  • Rok: 1965