Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Salon Retro Mobile Paris 2022

Luty 2022.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

W Salonie Retro Mobile jest około 620 wystawców, ponad 6500 m² powierzchni wystawienniczej, 1000 pojazdów i ponad 120 klubów. Wydarzenie odbędzie się w lutym 2022 r. W tym roku Retromobile odbędzie się w pawilonie 1, 2 i 3, największej i najbardziej prestiżowej sali w centrum wystawowym Porte de Versailles w Paryżu.

 

Oznacza to, że jest więcej artystów, więcej klubów, więcej federacji, więcej części i dostawców modeli w skali, więcej organizatorów imprez, więcej konserwatorów. Więcej miejsca dla wystawców, większy komfort dla odwiedzających, więcej powodów, aby kupować, marzyć, znajdować informacje i podziwiać nowe i stare produkty na niezliczonych stoiskach. Wystawcy i sprzedawcy samochodów robią wszystko, co w ich mocy, aby zadowolić odwiedzających z czterech stron świata. Jest jeszcze więcej niespodzianek, które może zaoferować tylko ten program. Dziedzictwo i historia spotykają się w Retromobile, gdzie cały oddany zespół chętnie Cię przywita.

 

Targi oferują szerokie godziny otwarcia, dzięki czemu można rozejrzeć się po okolicy. Opłata za wstęp wynosi około 22 € za osobę dziennie. Dzieci do 12 lat są bezpłatne. Poszukaj opisu trasy na oficjalnej stronie internetowej.