28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Salon Retro Mobile Paris 2021

Luty 2021.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

W Salonie Retro Mobile jest około 620 wystawców, ponad 6500 m² powierzchni wystawienniczej, 1000 pojazdów i ponad 120 klubów. Wydarzenie odbędzie się w lutym 2021 roku. W tym roku, stymulowany ciągłym sukcesem lat poprzednich, Retromobile odbędzie się w pawilonach 1, 2 i 3, największym i najbardziej prestiżowym miejscu w centrum wystawowym Porte de Versailles w Paryżu.

 

Oznacza to więcej miejsca dla wystawców, więcej informacji do znalezienia, nowe i stare produkty do podziwiania w niezliczonych trybunach, większy komfort dla odwiedzających, więcej powodów do kupowania i marzeń. Więcej artystów, więcej klubów, więcej federacji, więcej części i sprzedawców modeli w skali, więcej organizatorów imprez, więcej konserwatorów. Sprzedawcy samochodów dokładają wszelkich starań, aby zadowolić gości z czterech stron świata. Jest jeszcze więcej niespodzianek, które może zaoferować tylko ten program. Dziedzictwo i historia spotykają się w Retromobile, gdzie cały oddany zespół chętnie Cię przywita.

 

Godziny otwarcia są szerokie, abyś mógł rzucić okiem na swój wolny czas. Opłata za wstęp wynosi około 22 € za osobę dziennie. Dzieci do 12 lat są bezpłatne. Poszukaj opisu trasy na oficjalnej stronie internetowej.