Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Salon Retro Mobile Paris 2020

5 do 9 Luty 2020.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Salon Retro Mobile to około 620 wystawców, ponad 6500 m² powierzchni wystawienniczej, 1000 pojazdów i ponad 120 klubów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-9 lutego 2020 r. W tym roku, inspirowany sukcesami lat poprzednich, Retromobile odbędzie się w pawilonach 1, 2 i 3, największej i najbardziej prestiżowej sali w centrum wystawowym Porte de Versailles w Paryżu. .

 

Oznacza to więcej miejsca dla wystawców, większy komfort dla odwiedzających, więcej powodów, aby kupować, marzyć, znajdować informacje i podziwiać nowe i stare produkty na niezliczonych stoiskach. Więcej części i sprzedawców modeli w skali, więcej organizatorów imprez, więcej konserwatorów, więcej artystów, więcej klubów, więcej federacji. Kulturyści i sprzedawcy samochodów robią wszystko, aby zadowolić gości z czterech stron świata. Jest jeszcze więcej niespodzianek, które może zaoferować tylko ten program. Dziedzictwo i historia spotykają się w Retromobile, gdzie cały oddany zespół chętnie Cię przywita.

 

Są szerokie godziny otwarcia, dzięki czemu możesz rozejrzeć się po okolicy. Opłata za wstęp wynosi około 22 € za osobę dziennie. Dzieci do 12 lat są bezpłatne. Poszukaj opisu trasy na oficjalnej stronie internetowej.