Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1968 Mercedes Benz 250SL

Mercedes Benz 250SL jest często uważany za model jednoroczny 1967; jednakże w 1966 i 1968 było kilka modeli. Mercedes Benz 250SL 1968 widział tylko produkowane jednostki 2, a wiele z nich było sprzedawanych i zatytułowanych jako modele 1968. W sumie urządzenia 5196 zjechały z hali produkcyjnej w Niemczech, a urządzenia 5177 to model 1967. 1968 Mercedes 250 SL, a także modele 1966 i 1967, zapoczątkowały kolejną innowację marki Mercedes Benz. Chociaż linia SL była początkowo wyposażona w dwa hamulce tarczowe i dwa hamulce bębnowe, począwszy od 250 SL do przodu, samochody mają hamulce tarczowe dookoła. Późniejsze modele były również dostępne z nowoczesnymi funkcjami, takimi jak wspomaganie kierownicy, automatyczne skrzynie biegów 4, hamulce ze wspomaganiem i klimatyzacja.

Chcesz kupić klasyczny Mercedes?

ER Classics opracowało kilka wskazówek, które pomogą Ci w wyszukiwaniu. Po pierwsze, należy pamiętać, że te samochody mają ponad 3 dekady; będą wykazywać oznaki konserwacji i naprawy. Po drugie, wiele modeli Mercedes Benz 250SL 1968 zostało pierwotnie zakupionych jako kierowcy codzienni i jeździli! Rzadko się zdarza, aby znaleźć niezmieniony, nienaprawiony SL, jednak sam fakt, że samochód został naprawiony, nie oznacza, że ​​jest to zły samochód. Kluczem jest poszukiwanie wysokiej jakości renowacji lub najbardziej kompletnego samochodu, na jaki Cię stać. Oczywiście, tak jak w przypadku każdego klasycznego samochodu, będziesz chciał również upewnić się, że numer podwozia i numer silnika są zgodne. Może to być mocnym wskaźnikiem jakości wszelkich napraw, które zostały wykonane. Wreszcie Mercedes 1968SL z 250 roku jest bardzo podatny na rdzę. Pamiętaj, aby umieścić samochód na podnośniku i sprawdzić obszary, takie jak podłogi bagażnika, wewnętrzne panele rozstawu osi, tylny panel nadwozia, który utrzymuje tylne światła, oraz przednia poprzecznica, do której przykręca się przedni zderzak, aby wymienić kilka obszarów .

Mercedes Benz Classic Samochody na sprzedaż