Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1967 Mercedes Benz 250SL

Pod koniec 1966 roku Mercedes Benz 230SL został zastąpiony modelem 250 SL. Jego 6-cylindrowy rzędowy silnik również miał moc 150 KM, ale generował 10% większy moment obrotowy, dzięki czemu Mercedes Benz 1967SL z 250 r. Przyspieszył od 0 do 60 o ponad 1.1 sekundy. Po prostu Mercedes 250SL wziął się tam, gdzie skończył 230SL. Zewnętrzna stylizacja samochodu nadal opierała się na czystych, eleganckich i kanciastych liniach 230 SL, podczas gdy inteligentne rozmieszczenie kół proporcjonalnie do reszty nadwozia oraz wysoki, zdejmowany dach Pagoda zapewniały pasażerom i kierowcom łatwy dostęp do kabina. Mercedes 250SL 1967 wykorzystywał również nadwozie typu monocoque z przednim zawieszeniem, podczas gdy z tyłu zastosowano wahliwą oś z jednym obrotem i poprzeczne sprężyny ustawione w celu kompensacji pochylenia kół. Dla dodatkowej siły hamowania zastosowano również hamulce tarczowe na 4 koła. Kupujący mieli również więcej opcji w kabinie, z dostępem do skórzanych, pluszowych, wspierających siedzeń, dużych wskaźników i światowej klasy rzemiosła Mercedes Benz.

Chcesz kupić klasyczny Mercedes?

Niezależnie od tego, czy szukasz informacji o modelu Mercedes Benz 1967SL z 250 r., Aby lepiej zrozumieć historię i dostępność tych klasycznych samochodów, czy po prostu potrzebujesz kilku wskazówek, które pomogą Ci w wyszukiwaniu, jesteś we właściwym miejscu. ER Classics rozumie wyjątkowe zawiłości związane z zakupem roadstera Mercedes Benz z 1967 r. Lub dowolnego europejskiego lub amerykańskiego klasycznego samochodu.

Mercedes Benz Classic Samochody na sprzedaż