Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1964 Mercedes Benz 220SEb Cabriolet

Mercedes Benz 220SEb Cabriolet zadebiutował po raz pierwszy w lutym 1961, aby uczcić ponowne otwarcie muzeum Daimler-Benz i 75-tą rocznicę Mercedesa. W tym składzie pojawi się ponad dekada produkcji z bardzo niewielkimi zmianami na przestrzeni lat. Jedynie 2729 modeli 16.902 Mercedes Benz 220SEb, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, to modele Cabriolet.

Chcesz kupić klasyczny Mercedes?

Kupując 1964 Mercedes Benz 220SEb Cabriolet, musisz wykonać kilka podstawowych czynności. Zawsze sprawdzaj numery podwozia i silnika w rekordach Mercedesa. Przeprowadzić dokładną kontrolę rdzy i mechaniki za pomocą urządzenia 3rd. Zawsze pytaj o jakąkolwiek dokumentację, którą może posiadać sprzedawca. Jedną z najlepszych wskazówek dla tego konkretnego modelu jest zapewnienie, że faktycznie patrzysz na oryginalny kabriolet. Wiele modeli Coupe zostało wyciętych i skonwertowanych, by oszukać niczego nie podejrzewających kupujących. Aby dowiedzieć się więcej takich wskazówek dla 1964 Mercedes Benz 220SEb Cabriolet, zespół ER Classics zachęca do przeglądania tej strony. Jeśli masz jakieś pytania, to tylko telefon.

Mercedes Benz Classic Samochody na sprzedaż