Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1964 Mercedes Benz 220SE 111

1964 Mercedes Benz 220SE 111 został uznany za najbardziej zaawansowanego sedana na świecie w tym czasie. Mercedes 220SE 111 był pierwszym samochodem na świecie zaprojektowanym z myślą o bezpieczeństwie pasażerów. Bela Barenyi (ekspert ds. Bezpieczeństwa Mercedesa) podzielił samochód na oddzielne części 3: przedział pasażerski, przód miękki i tył (strefy zgniotu). Koncentracja na bezpieczeństwie była również widoczna w kabinie. Pasażerowie byli teraz otoczeni miękkimi deskami rozdzielczymi, zagłębionymi gałkami i wyściełanymi obramowaniami okien.

Chcesz kupić klasyczny Mercedes?

1964 Mercedes Benz 220SE 111 to popularny klasyczny samochód wśród kolekcjonerów z wielu powodów. Podczas gdy innowacje w zakresie bezpieczeństwa były znane, samochody te były jednymi z najpopularniejszych sedanów w tamtych czasach. Więcej niż jednostki 66000 zostały wyprodukowane i sprzedane na całym świecie. Kiedy będziesz gotowy do zakupu 1964 Mercedes Benz 220SE 111, miej na uwadze kilka rzeczy. ER Classics zachęca, aby upewnić się, że numery podwozia i silnika są zgodne, a także zaleca zakup samochodu, który jest tak kompletny, jak to możliwe. Dodatkowo samochody z dokumentami są bardzo pożądane.

Mercedes Benz Classic Samochody na sprzedaż