Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1962 Mercedes Benz 220SEb Cabriolet

Dodany do linii Fintail w 1961 r., Aby mógł być używany razem z jego odpowiednikiem w wersji Sedan, Mercedes Benz 1962SEb Cabriolet z 220 r. Zwiększy zasięg rynku w USA. W czasach, gdy amerykańscy producenci samochodów produkowali samochody Cadillac i Ford, Mercedes Benz zaistniał na rynku dzięki temu modelowi. Od 1961 do 1965 roku wyprodukowano tylko 2729 sztuk Mercedesa Benz 220SEb Cabriolet. Porównując to z jednostkami 14173 Coupe wyprodukowanymi w tym samym okresie, oczywiste jest, dlaczego kabriolety Mercedes Benz 220SEb są tak pożądane. Jeśli myślisz o zakupie kabrioletu Mercedes Benz 1962SEb z 220 roku, jesteś we właściwym miejscu, aby uzyskać porady i informacje.

Chcesz kupić klasyczny Mercedes?

Kolejnym ważnym wydarzeniem w 1962 Mercedes Benz 220SEb Cabriolet jest fakt, że po raz pierwszy Mercedes wprowadził przednie i tylne strefy zgniotu. Do innych udoskonaleń, które obecnie należą do standardowego wyposażenia, należą chowane pasy bezpieczeństwa i system zawieszenia pneumatycznego. Kupując 1962 Mercedes Benz 220SEb Cabriolet, zawsze dokładnie sprawdzaj, czy nie ma rdzy. Ze względu na duże zapotrzebowanie na modele Cabriolet wiele Coupes zostało przekonwertowanych, więc zawsze sprawdź, czy samochód jest oryginalny. Niektóre problemy mechaniczne, które należy wziąć pod uwagę, to wycieki oleju, prowadnice zaworów, osłabienie transmisji, zużyta amortyzacja układu kierowniczego oraz starzenie się przewodów hamulcowych i wodnych.

Mercedes Benz Classic Samochody na sprzedaż