Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1955 Mercedes Benz 190SL

190SL tworzą świetny klasyczny samochód kolekcjonerski i są stosunkowo niedrogie. Produkowany przez Mercedesa od 1955-1963 1955 Mercedes Benz 190SL został doceniony przez Road and Track za jego projekt i wykonanie. Dostępny jako coupe z odłączanym hardtopem lub jako roadster z zamiennym blatem. Mimo że samochód dzielił ten sam rozstaw osi z modelem Mercedes 300SL, kilka komponentów Mercedes Benz 190SL pochodziło z 180 sedan.

Chcesz kupić klasyczny Mercedes?

Dokonano kilku modyfikacji pomiędzy odsłonięciem prototypu na NY Motor Show a rozpoczęciem produkcji w 1955. Pierwszy jednoczęściowy Mercedes użył stalowego podwozia z aluminiowym kapturem, pokrywą bagażnika i deską rozdzielczą. Nawet z tymi kawałkami aluminium samochód ważył prawie 2600 funtów. Podczas 1955 Mercedes Benz 190SL wprowadzono wiele zmian produkcyjnych, w tym modyfikacje deski rozdzielczej, zmodyfikowano dźwignię obsługi sprzęgła, a rura wlewu paliwa przy wlocie do zbiornika została odcięta na wprost. W przypadku coupe łuki na tylne koła zostały wyposażone w ozdobne listwy, a wewnętrzne panele drzwi zostały przymocowane za pomocą klamer zamiast śrub. Oto niektóre ze wskaźników potrzebnych do ustalenia, czy masz oryginalny 1955 190SL, gdy chcesz kupić klasyczny Mercedes Benz. Aby dowiedzieć się więcej na temat Mercedes Benz 190SL, zespół ER Classics z przyjemnością pomoże. Skontaktuj się z nimi już dziś, aby dowiedzieć się więcej i poznać klasyczne samochody dostępne dla Ciebie!

Mercedes Benz Classic Samochody na sprzedaż