Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Bouwjaren1953 Jaguar XK120 Roadster

1953 Jaguar Roadster był szeroko popularny wśród entuzjastów samochodów sportowych, którzy chcieli autentycznego, surowego stylu jaguarów, które widzieli w zawodach na całym świecie. W rzeczywistości był to Jaguar XK120 Roadster, który wygrał w Le Mans w 1951-1953 i Gold Cup w Alpine Rally 1952.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Myślisz o zakupie 1953 Jaguar XK120 Roadster? Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Po pierwsze, jaki jest twój budżet? Czy planujesz kupić odrestaurowany samochód lub projekt renowacji? Szukasz roadstera Jaguar XK120 z historią wyścigów lub dobrze udokumentowaną przeszłością? Czy chcesz samochodu o najwyższej mechanicznej formie? Odpowiedzi na te pytania pomogą Ci wybrać najlepszy 1953 Jaguar XK120 do swojej kolekcji. ER Classics ma zasoby i połączenia w branży, które pomogą Ci znaleźć Jaguar Roadster, którego pragniesz.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż