Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu


1964 Austin-Healey 3000

W 1964ie Austin-Healey 3000 MKIII został zaktualizowany o poprawioną deskę rozdzielczą, która zawierała panel deski rozdzielczej i nową wersję silnika. Ta nowa wersja oferowała podwójne gaźnikowe gaźniki SU 2, prezentujące ponad 148hp. Samochód odniósł natychmiastowy sukces, a 1964 Austin-Healey 3000 nadal jest jednym z najpopularniejszych wśród Big Healeys. 1964 MKIII 3000 również okazał się sukcesem na torze wyścigowym. Niezależnie od tego, czy jest to elegancka stylizacja, która Cię przyciąga, czy też po prostu możliwość posiadania kawałka historii brytyjskiego samochodu, ER Classics z przyjemnością porozmawia z Tobą o Twoich opcjach.

Chcesz kupić Austin-Healey?

Na rynku 1964 Austin-Healey 3000? ER Classics zaleca jazdę pierwszą, ponieważ może, ale nie musi, spełnić Twoje oczekiwania. Wiele osób uważa, że ​​Austin-Healey 3000 jest trudniejszy do prowadzenia, niż się spodziewali, głównie z powodu braku wspomagania kierownicy i hamulców z napędem elektrycznym. Overdrive robi ogromną różnicę, więc szukaj opcji Healeys z tą opcją, jeśli masz na myśli kierowalność. Jeśli jesteś wysoki, przestrzeń wewnętrzna może być problemem, miej to na uwadze. Ponadto zachęcamy do zakupu najlepszego samochodu, na który Cię stać. Samochód, który został utrzymany przez kogoś, kto naprawdę się nim opiekuje, może być znacznie lepszą inwestycją niż samochód, który szybko może stać się skarbnicą pieniędzy. Sprawdź także zawieszenie przednie. Samochód, który znalazł się w wypadku, może mieć problemy z wyrównaniem przodu. Aby uzyskać więcej takich wskazówek, ER Classics zaprasza do kontaktu z nimi już dziś. Przeglądaj ich stronę internetową, aby zobaczyć dostępne obecnie modele 1964 Austin-Healey 3000.

Austin-Healey Klasyczne samochody na sprzedaż