Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu


1958 Austin-Healey 100-6

Austin-Healey 100-6 był drugim z modeli 3 Healey, który później stał się znany jako Big Healeys, rozpoznawany przez dużą kratkę chłodnicy i wlot powietrza na masce silnika. Funkcje obejmowały opcję malowania farbą 2 i nową stałą szybę przednią. Wczesne modele 100-6 były znane ze swojej stosunkowo niskiej wydajności w porównaniu do swoich poprzedników. Zostało to naprawione w 1957ie z dodatkiem nowej głowy. Dla wielu klasycznych kolekcjonerów samochodów modele 1958 Austin-Healey 100-6 są idealnym zakupem, ponieważ przedstawiają wszystkie zmiany i modyfikacje, które miały miejsce przez całe życie modelu Austin-Healey 100-6.

Chcesz kupić Classic Austin-Healey?

Chcesz kupić 1958 Austin-Healey 100-6? Jest kilka rzeczy, których należy szukać. To są brytyjskie samochody, o których wiadomo, że mają problemy z układami elektrycznymi Lucasa. Te systemy prawdopodobnie będą wymagały napraw w całym okresie eksploatacji samochodów. Powinieneś budżetować na naprawy konserwacyjne takie jak te. Ciało i podwozie są najsłabszymi częściami Austin Healey 100-6, a części mogą być drogie. To tylko kilka wskazówek oferowanych przez ER Classics. Aby dowiedzieć się więcej lub przejrzeć nasze internetowe zasoby samochodów 1958 Austin-Healey 100-6, zachęcamy do zapoznania się z tą witryną.

Austin-Healey Klasyczne samochody na sprzedaż