Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu


1960 Alfa Romeo Giulietta

1960 Alfa Romeo Giulietta była częścią serii 101 modeli Giulietta, produkowanych od 1959 do 1961. Najważniejsza modyfikacja skoncentrowana na silniku i prędkości transmisji 4. Przekładnie prędkości 5, które można dziś oglądać w modelach 101, modele Giulietta to przeszczepy lub konwersje okresowe.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Jeśli myślisz o zakupie 1960 Alfa Romeo Giulietta, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Ważne jest, aby wiedzieć, że poprzednie modele 750 Giulietta i seria 101 mają wiele części, które się nie wymieniają. Przejście z modeli 750 do modeli 101 było stopniowe, z nowymi elementami dodawanymi, ponieważ zapasy starych części zniknęły. Wykonując swoje badania na konkretnym samochodzie, zawsze pamiętaj o uwierzytelnieniu samochodu. Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących 1960 Alfa Romeo Giulietta, skontaktuj się z zespołem ER Classics już dziś. Zachęcamy do przeglądania swoich zasobów reklamowych online i kontaktowania się z zespołem w razie jakichkolwiek pytań.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż