Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Retromobile Paris 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retromobile Paris 2027

Retromobile Paris jest znana jako jedna z największych wystaw samochodów klasycznych we Francji. Ta wystawa skupia się na pojazdach klasycznych. Można znaleźć nie tylko samochody zabytkowe, ale także motocykle, ciężarówki, pojazdy rolnicze i opancerzone. Ponadto dostępne są również akcesoria i części zamienne do tych pojazdów. Oprócz klasycznych pojazdów można tu również zobaczyć wiele dzieł sztuki. W rzeczywistości istnieje Galeria Sztuki, w której ponad sześćdziesięciu artystów z całego świata wystawia swoje dzieła sztuki.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć podczas Retromobile Paris 2027

Na Retromobile Paris 2027 spotkasz najróżniejsze rzeczy. Zobaczysz samochody z teraźniejszości i przeszłości takich marek jak: Alfa Romeo, Bentley, Bugatti, Bmw, Citroën, Ferrari, Lancia, Mercedes, Peugeot, Porsche , Renault, Skoda, Lamborghini, Honda, Aston Martin, Jaguar i Land Rovera.

Godziny otwarcia Retromobile Paryż 2027

Retromobile trwa 5 dni, od środy do niedzieli i odbywa się co roku w lutym w Parc des expositions de la Porte de Versailles. Otwarcie odbywa się codziennie około 10 rano, a strona zamykana jest około 7:XNUMX. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym blaskiem eksponowanych klasycznych samochodów.

Opłaty za wstęp Retromobile Paryż 2027

Kupując bilet w kasie, kosztuje on od 20 do 30 euro. Jednak taniej jest kupić bilet online. Tutaj bilet kosztuje około 20 euro. Jeśli przyjedziesz jako grupa 10 lub więcej osób, możesz otrzymać specjalną cenę grupową, która będzie kosztować około 15 € za bilet. Czy przyprowadzasz dzieci poniżej 12 roku życia? Następnie mogą bezpłatnie odwiedzić Retromobile.