27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Retromobile Paris 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retromobile Paris 2026

Retromobile Paris jest znana jako jedna z największych wystaw samochodów klasycznych we Francji. Ta wystawa skupia się na pojazdach klasycznych. Można znaleźć nie tylko samochody zabytkowe, ale także motocykle, ciężarówki, pojazdy rolnicze i opancerzone. Ponadto dostępne są również akcesoria i części zamienne do tych pojazdów. Oprócz klasycznych pojazdów można tu również zobaczyć wiele dzieł sztuki. W rzeczywistości istnieje Galeria Sztuki, w której ponad sześćdziesięciu artystów z całego świata wystawia swoje dzieła sztuki.

Godziny otwarcia Retromobile Paryż 2026

Retromobile trwa 5 dni, od środy do niedzieli i odbywa się co roku w lutym w Parc des expositions de la Porte de Versailles. Otwarcie odbywa się codziennie około 10 rano, a strona zamykana jest około 7:XNUMX. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym blaskiem eksponowanych klasycznych samochodów.

Opłaty za wstęp Retromobile Paryż 2026

Kupując bilet w kasie, kosztuje on od 20 do 30 euro. Jednak taniej jest kupić bilet online. Tutaj bilet kosztuje około 20 euro. Jeśli przyjedziesz jako grupa 10 lub więcej osób, możesz otrzymać specjalną cenę grupową, która będzie kosztować około 15 € za bilet. Czy przyprowadzasz dzieci poniżej 12 roku życia? Następnie mogą bezpłatnie odwiedzić Retromobile.

Parking w Retromobile Paryż 2026

Retromobile Paris posiada szeroką gamę miejsc parkingowych. Istnieje nawet możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego za pośrednictwem One Park i Parclick. Strona Retromobile zawiera również szczegółowe wskazówki, jak dojechać na miejsca parkingowe.

Zostań wystawcą na Retromobile Paris 2026

Pokaż swój własny klasyczny pojazd. Kto tego nie chce? Jest to możliwe w Retromobile Paris. Aby to zrobić, musisz zarejestrować się online na stronie Retromobile. Otrzymasz wówczas wiadomość e-mail lub telefonicznie, po czym możesz zająć swoje miejsce na imprezie.

Jedź na wakacje do Retromobile Paris 2026

Ponieważ Retromobile Paris to 5-dniowa impreza, jest to idealna okazja na wakacje. Możesz więc cieszyć się tym wspaniałym wydarzeniem przez 5 dni, a resztę godzin spędzić w jednym z najpiękniejszych miast świata: Paryżu. Tutaj możesz zjeść fantastyczne jedzenie i zobaczyć całą wspaniałą historię. Na stronie Retromobile Paris znajduje się kilka firm, które oferują zakwaterowanie, które oferują najbardziej idealne zakwaterowanie dla Ciebie, abyś mógł spędzić wspaniałe wakacje Retromobile Paris 2026.