Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Retromobile Paris 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retromobile Paris 2024

Retromobile Paris to jedna z największych wystaw samochodów zabytkowych we Francji. Podczas Retromobile wystawcy zaprezentują motocykle, ciężarówki, pojazdy rolnicze i opancerzone oraz klasyczne samochody. Znajdziesz tu również akcesoria do klasycznych samochodów oraz części zamienne. Retromobile oferuje również występy na żywo oraz warsztaty edukacyjne i szkoleniowe dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o klasycznych samochodach. Oprócz samochodów znajduje się tu również Galeria Sztuki z dziełami sztuki ponad sześćdziesięciu artystów z różnych krajów świata.

Godziny otwarcia Retromobile Paryż 2024

Retromobile trwa 5 dni, od środy do niedzieli i odbywa się co roku w lutym w Parc des expositions de la Porte de Versailles. Otwarcie odbywa się codziennie około 10 rano, a strona zamykana jest około 7:XNUMX. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym blaskiem eksponowanych klasycznych samochodów.

Opłaty za wstęp Retromobile Paryż 2024

Kupując bilet w kasie, kosztuje on od 20 do 30 euro. Jednak taniej jest kupić bilet online. Tutaj bilet kosztuje około 20 euro. Jeśli przyjedziesz jako grupa 10 lub więcej osób, możesz otrzymać specjalną cenę grupową, która będzie kosztować około 15 € za bilet. Czy przyprowadzasz dzieci poniżej 12 roku życia? Następnie mogą bezpłatnie odwiedzić Retromobile.

Parking w Retromobile Paryż 2024

Retromobile Paris posiada szeroką gamę miejsc parkingowych. Istnieje nawet możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego za pośrednictwem One Park i Parclick. Strona Retromobile zawiera również szczegółowe wskazówki, jak dojechać na miejsca parkingowe.