27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Retromobile Paris 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retromobile Paris 2023

Retromobile Paris to jedna z największych wystaw samochodów zabytkowych we Francji. Podczas Retromobile 2023 wystawcy zaprezentują klasyczne samochody, motocykle, ciężarówki, pojazdy rolnicze i opancerzone. Retromobile 2023 zaprezentuje również części zamienne, przekładnie i napędy oraz klasyczne akcesoria samochodowe. Retromobile ma również występy na żywo, warsztaty edukacyjne i szkoleniowe, a także Galerię Sztuki Samochodowej z ponad 60 artystami z różnych krajów.
Miłośnik samochodów klasycznych ma tu wiele do zobaczenia. Po obejrzeniu wszystkich pięknych pojazdów możesz pomyśleć: „Ja też chciałbym taki kupić”. To jest możliwe. Retromobile organizuje również aukcje, na których można kupić nie tylko klasyczne samochody, ale także ich akcesoria i części.

Godziny otwarcia Retromobile Paryż 2023

Retromobile trwa 5 dni, od środy do niedzieli i odbywa się co roku w lutym w Parc des expositions de la Porte de Versailles. Otwarcie odbywa się codziennie około 10 rano, a strona zamykana jest około 7:XNUMX. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym blaskiem eksponowanych klasycznych samochodów i samodzielnie kupić klasyczny samochód lub części.

Opłaty za wstęp Retromobile Paryż 2023.

Kupując bilet w kasie, kosztuje on od 20 do 30 euro. Jednak taniej jest kupić bilet online. Tutaj bilet kosztuje około 20 euro. Jeśli przyjedziesz jako grupa 10 lub więcej osób, możesz otrzymać specjalną cenę grupową, która będzie kosztować około 15 € za bilet. Czy przyprowadzasz dzieci poniżej 12 roku życia? Następnie mogą bezpłatnie odwiedzić Retromobile.