28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Retro Classics Stuttgart 2024

marzec 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Ta wystawa w południowych Niemczech jest wystawą dla wszystkich miłośników klasycznych samochodów, a mianowicie Retro Classics Stuttgart. Ugruntowali swoją pozycję jako centralnego miejsca spotkań dla klasycznego przemysłu samochodowego. Każdego roku przyciąga wielu odwiedzających z całego świata. Wystawa mówi wiele o różnych klasycznych samochodach w halach terenów wystawowych w Stuttgarcie. Oczywiście można również kupić klasyczny samochód. W tym roku targi odbędą się w marcu 2024 r.

Około 10 pokazów i imponujących prezentacji odbywa się każdego dnia targów, aby zapewnić Państwu niezapomniany dzień. Cena wstępu dla dorosłych wynosi 20 € za dzień, a dzieci w wieku od 6 do 15 lat - 15 € za dzień. Godziny otwarcia od 9:6 do XNUMX:XNUMX

Jeśli jesteś zainteresowany Retro Classics Stuttgart i chciałbyś przyjechać własnym klasycznym samochodem, jest to również możliwe. Za niewielką opłatą w Messepiazza West, która znajduje się tuż przed zachodnim wejściem, można bezpiecznie zaparkować swój klasyczny samochód. Jest też wystarczająca ilość miejsca do parkowania dla twojego codziennego samochodu. W przyszłości planowana krótka i długodystansowa stacja kolejowa zapewni krótkie trasy, które zabiorą Cię do Messepiazza w ciągu kilku minut. Adres to Messepiazza 1 w Stuttgarcie.