28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Retro Classics Stuttgart 2023

marzec 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retro Classics Stuttgart to targi dla wszystkich miłośników klasycznych samochodów. Stało się centralnym miejscem spotkań klasycznego przemysłu samochodowego. Targi odbywają się w południowych Niemczech i przyciągają wielu odwiedzających. Podczas tej wystawy wiele mówi się o klasycznych samochodach w wielu halach terenów wystawowych w Stuttgarcie. Ponadto można również kupić klasyczne samochody. Targi odbędą się w marcu 2023 r.

Organizowane są pokazy i wszelkiego rodzaju inne programy, aby zapewnić Ci niezapomniany dzień. Oznacza to, że każdego dnia wystawy odbywa się około 10 pokazów i innych imponujących i pouczających prezentacji. Za bilet wstępu płacisz 20 € dla dorosłych za dzień, a za dzieci w wieku od 6 do 15 lat płacisz 15 € za dzień. Godziny otwarcia wystawy to od 9:6 do XNUMX:XNUMX, dzięki czemu możesz rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi pięknymi klasycznymi samochodami i pokazami.

Jeśli jesteś zainteresowany tymi targami i chciałbyś przyjechać własnym klasycznym samochodem, możesz. Za niewielką opłatą możesz bezpiecznie zaparkować swój klasyczny samochód w Messepiazza West, który znajduje się tuż przed zachodnim wejściem. Jest też wystarczająca ilość miejsca do parkowania dla twojego codziennego samochodu. W przyszłości planowana stacja kolei krótkich i dalekobieżnych zapewni krótkie trasy, które zabiorą Cię do Messepiazza w ciągu kilku minut. Adres to Messepiazza 1 w Stuttgarcie.