Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Retro Classics Stuttgart 2022

21 - 24 kwietnia 2022 r

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retro Classics Stuttgart to targi dla wszystkich miłośników klasycznych samochodów. Ta wystawa w południowych Niemczech stała się centralnym miejscem spotkań branży samochodów klasycznych. Przyciąga ogromne ilości zwiedzających. W wielu halach terenów wystawowych w Stuttgarcie mówi się wszystko o klasycznych samochodach. Oprócz tych pokazów można oczywiście kupić również samochody klasyczne. Targi odbędą się w dniach 21-24 kwietnia 2022 roku.

Zorganizowano specjalne pokazy i wszelkiego rodzaju inne programy, aby zapewnić Ci niezapomniany dzień. Codziennie odbywa się około 10 pokazów i innych imponujących i pouczających prezentacji. Cena wstępu dla dorosłych wynosi 20 euro dziennie, a dzieci w wieku od 6 do 15 lat 15 euro za dzień. Dzięki szerokim godzinom otwarcia, które są otwarte od 9:6 do XNUMX:XNUMX, możesz rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi pięknymi klasycznymi samochodami.

 Czy jesteś zainteresowany tymi targami i chciałbyś przyjechać własnym klasycznym samochodem? To jest możliwe! Istnieje możliwość zaparkowania klasycznego samochodu w Messepiazza West, która znajduje się tuż przed zachodnim wejściem, za niewielką opłatą. Jest też wystarczająca ilość miejsca do parkowania dla twojego codziennego samochodu. W przyszłości planowana stacja kolei krótkich i dalekobieżnych zapewni krótkie trasy, które zabiorą Cię do Messepiazza w ciągu kilku minut. Adres to Messepiazza 1 w Stuttgarcie.