Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Retro Classics Stuttgart 2022

17 do 20 Marzec 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retro Classics Stuttgart to targi dla wszystkich miłośników klasycznych samochodów. Ta wystawa w południowych Niemczech stała się centralnym miejscem spotkań klasycznego przemysłu samochodowego. Przyciąga ogromne ilości odwiedzających. Wszystko mówi się o klasycznych samochodach w wielu halach terenów wystawowych w Stuttgarcie. Oprócz tych pokazów można oczywiście kupić klasyczne samochody. Targi odbędą się w dniach 17-20 marca 2022 r.

Zorganizowano specjalne pokazy i wszelkiego rodzaju inne programy, aby zapewnić Ci niezapomniany dzień. Codziennie odbywa się około 10 pokazów i innych imponujących i pouczających prezentacji. Cena wstępu dla dorosłych wynosi 20 euro dziennie, a dzieci w wieku od 6 do 15 lat 15 euro za dzień. Dzięki szerokim godzinom otwarcia, które są otwarte od 9:6 do XNUMX:XNUMX, możesz rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi pięknymi klasycznymi samochodami.

 Czy jesteś zainteresowany tymi targami i chciałbyś przyjechać własnym klasycznym samochodem? To jest możliwe! Istnieje możliwość zaparkowania klasycznego samochodu w Messepiazza West, która znajduje się tuż przed zachodnim wejściem, za niewielką opłatą. Jest też wystarczająca ilość miejsca do parkowania dla twojego codziennego samochodu. W przyszłości planowana stacja kolei krótkich i dalekobieżnych zapewni krótkie trasy, które zabiorą Cię do Messepiazza w ciągu kilku minut. Adres to Messepiazza 1 w Stuttgarcie.