28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Retro Classics Stuttgart 2021

18 Marzec do 21 Marzec 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retro Classics Stuttgart to targi dla wszystkich miłośników klasycznych samochodów. Ta wystawa wyraźnie zyskała miano centralnego miejsca spotkań dla klasycznego przemysłu motoryzacyjnego w południowych Niemczech i przyciąga ogromną liczbę odwiedzających. W wielu salach terenów targowych w Stuttgarcie dowiesz się wszystkiego o klasycznych samochodach. W tym roku odbędzie się to od 18 marca do 21 March 2021.

 

Organizowane są specjalne pokazy i wszelkiego rodzaju inne programy, aby zapewnić Ci niezapomniany dzień. Każdego dnia odbywa się około 10 pokazów lub innych imponujących i pouczających prezentacji, więc z pewnością warto tu odwiedzić. Opłata za wstęp dla dorosłych na jeden dzień wynosi 18 EUR, a na dwa dni 28 EUR, dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat 13 EUR. Godziny otwarcia są bardzo długie i zapewniają wystarczająco dużo czasu na spokojne spacery i podziwianie wielu imponujących wydarzeń .

 

Czy jesteś zainteresowany i chciałbyś przyjechać z własnym klasycznym samochodem? Który może! Możesz zaparkować samochód na nowym Messepiazza West, który znajduje się przy wjeździe na zachód, za 7 euro. Dla Twojego codziennego samochodu dostępnych jest nie mniej niż 8,200 miejsc parkingowych, ale jeśli są również używane miejsca na lotnisku, będzie to 15,000 . Adres to Messepiazza 1 w Stuttgarcie.