Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Retro Classics Stuttgart 2020

27 luty do 1 Marzec 2020

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retro Classics Stuttgart to targi dla wszystkich miłośników klasycznych samochodów. Targi te stały się miejscem spotkań klasycznego przemysłu samochodowego w południowych Niemczech i przyciągają tysiące odwiedzających. W wielu salach terenów targowych w Stuttgarcie wszystko zostanie zaprezentowane zwiedzającym. W tym roku odbędzie się od 27 lutego do 1 marca 2020.

 

Organizowane są pokazy i wszelkiego rodzaju inne programy, aby zapewnić Ci niezapomniany dzień. Każdego dnia odbywa się około 10 pokazów specjalnych lub innych imponujących prezentacji. Dlatego warto złożyć wizytę. Opłata za wstęp dla dorosłych wynosi 18 EUR za jeden dzień i 28 EUR za 2 dni, a dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat 13 EUR. Godziny otwarcia są bardzo długie i zapewniają wystarczająco dużo czasu na spacer i cieszenie się wieloma imponującymi wydarzeniami.

 

Czy jesteś zainteresowany i chciałbyś przyjechać z własnymi klasycznymi samochodami? Który może! Możesz zaparkować samochód na nowym Messepiazza West za 7 €, który znajduje się tuż przed zachodnim wejściem. Przyjeżdżasz swoim codziennym samochodem? Dostępnych jest do tego nie mniej niż 8,200 miejsc parkingowych, ale jeśli zostaną wykorzystane również te z lotniska, będzie to 15,000 1. Adres to Messepiazza XNUMX w Stuttgarcie.