28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Retro Classics Stuttgart 2019

7 do 10 Marzec 2019

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Retro Classics Stuttgart to targi dla wszystkich miłośników klasycznych samochodów. Targi te wyraźnie zyskały miano centralnego miejsca spotkań dla klasycznego przemysłu samochodowego w południowych Niemczech i przyciągają tysiące odwiedzających. W wielu salach terenów targowych w Stuttgarcie zostaną zaprezentowane wszelkiego rodzaju samochody zabytkowe. W tym roku odbędzie się od 7 do 10 March 2019.

 

Organizowane są specjalne pokazy i wszelkiego rodzaju inne programy, aby zapewnić Ci niezapomniany dzień. Każdego dnia odbywa się około 10 pokazów lub innych efektownych prezentacji, więc na pewno warto je odwiedzić. Opłata za wstęp dla dorosłych na jeden dzień wynosi 18 € i 28 € za 2 dni. To 13 € dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Godziny otwarcia są również bardzo długie i zapewniają wystarczająco dużo czasu na spokojne spacery i podziwianie wielu imponujących wydarzeń.

 

Czy jesteś zainteresowany i chciałbyś przyjechać z własnym klasycznym samochodem? Który może! Możesz zaparkować samochód na nowym Messepiazza West, który znajduje się tuż przed wjazdem na zachód, za 7 €. Dla Twojego codziennego samochodu dostępnych jest nie mniej niż 8,200 miejsc parkingowych, ale jeśli są również używane miejsca na lotnisku, będzie to 15,000 1. Adres to Messepiazza XNUMX w Stuttgarcie.