30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Retro Classics Kolonia 2019

15 do 17 Listopad 2019

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Targi Retro Classics Cologne to klasyczne targi samochodowe na zakończenie sezonu. Ponad 400 krajowych i międzynarodowych producentów samochodów, dealerów, kolekcjonerów i specjalistów prezentuje się na targach Retro Classics Cologne i pokazuje piękne klasyczne samochody na całym świecie. To powierzchnia wystawiennicza o powierzchni co najmniej 40,000 15 m². Będzie to miało miejsce w dniach 17-2019 listopada XNUMX r.

 

Targi oferują więcej niż wysokiej jakości klasyczne samochody 1,500, przedmioty kolekcjonerskie, rzadkie modele przedwojenne, historyczne pojazdy użytkowe, oryginalne części, akcesoria i materiały eksploatacyjne oraz różne usługi związane z restauracją. Zróżnicowany program z wybranymi wystawami, forami informacyjnymi, sprzedażą pojazdów, interesującymi pokazami specjalnymi, licznymi prezentacjami klubowymi i występami, wystawa w Kolonii oferuje to wszystko.

 

Są szerokie godziny otwarcia, co daje szansę na rozejrzenie się. Opłata za wstęp jest niewielka i dlatego zdecydowanie warto ją odwiedzić. Adres to Koelnmesse GmbH, Messeplatz 1, 50679 Köln. Poszukaj opisu trasy na oficjalnej stronie internetowej.