30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Klasyka retro Bawaria 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Klasyka retro Bawaria 2026

Retro classics Bavaria to targi samochodów klasycznych, które odbywają się co roku w Nürnberg Messe. Na targach obecnych jest wielu krajowych i międzynarodowych producentów samochodów. Tutaj prezentują najpiękniejsze klasyczne samochody i motocykle prawdziwym pasjonatom. Można nie tylko obejrzeć pojazdy prezentowane na tych targach, ale również je kupić.

Oprócz kupowania i oglądania pojazdów, Retro classics Bavaria oferuje znacznie więcej. Możesz także kupić ubrania, dzieła sztuki samochodów, meble i części. Istnieje również możliwość symulatora wyścigów dla prawdziwych entuzjastów samochodów. Pozwala ścigać się online prawdziwymi samochodami sportowymi.

Godziny otwarcia Retro klasyki Bavaria 2026

Te targi oldtimerów odbywają się co roku jesienią, około grudnia. Targi są wtedy otwarte od piątku do niedzieli od rana do wieczora. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi pięknymi rzeczami, które ma do zaoferowania Bawaria klasyki retro.

Opłaty za wstęp Klasyka retro Bawaria 2026

Opłaty za wstęp do Retro classics Bavaria 2026 mogą się różnić. Na przykład standardowy bilet dzienny kosztuje średnio od 20 do 25 euro. Jednak jesteś tańszy, gdy wchodzisz w Happy Hour. Są to bilety dzienne osób, które przychodzą po godzinie 2:00. Jesteś także tańszy jako rodzina. Ceny za to wahają się od 40 do 45 euro na rodzinę. Wreszcie jako student, rencista, uczeń, dziecko do 15 roku życia i osoba niepełnosprawna również otrzymujesz zniżkę. Bilety te kosztują od 15 do 20 euro. Możesz także zaoszczędzić pieniądze, kupując bilety online. Ceny tutaj są niższe niż przy zakupie biletu w kasie, a to oszczędza czas oczekiwania.

Parking przy Retro classics Bavaria 2026

Na stronie Retro classics Bavaria znajduje się jasny opis dojazdu na targi komunikacją miejską. Jeśli chcesz przyjechać samochodem, jest wystarczająco dużo opcji parkingowych. Na targach dostępnych jest około 14,000 10 miejsc parkingowych. Musisz wtedy kupić bilet parkingowy w wysokości XNUMX euro.

Wybierz się na wycieczkę do retro klasyków Bavaria 2026

Retro klasyka Bavaria to impreza trzydniowa. Oczywiście nie chcesz przegapić żadnego z tych dni. To sprawia, że ​​Retro classic Bavaria to idealna opcja na weekendowy wypad. Możesz wtedy swobodnie cieszyć się targami i wszystkim wokół nich, a także cieszyć się okolicą Nürnberg Messe.