Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Replika Chamonix Speedster

€ 59,950

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
  • Zobacz wszystkie zdjęcia
  • 360 na zewnątrz
  • Wnętrze 360
  • Prezentacja wideo

Replika Chamonix Speedster | Obszernie odrestaurowany | Najwyższy stan

Highlights:

- Całkowicie odnowiony w 2021 r
- Najwyższej jakości replika Porsche Speedster
- 100 km przejechanych po renowacji
- 1600-cylindrowy silnik VW 4 cmXNUMX;
- Przednie hamulce tarczowe

Replika Chamonix Speedster na sprzedaż
Oferujemy na sprzedaż tę piękną replikę Chamonix Speedster z 1985 roku. Chamonix to warsztat blacharski, który od lat 356. buduje repliki na bazie Porsche Speedster i 1980. W świecie replik Speedstera Chamonix należy do absolutnej czołówki, a następnie przez różne magazyny motoryzacyjne jest uznawany za najlepszą replikę Speedstera na świecie. Replika Speedstera, którą oferujemy na sprzedaż, została gruntownie odrestaurowana przez samego Chamonix w 2021 roku. Po renowacji klasyk przejechał zaledwie 100 km, co oznacza, że ​​jest w stanie jak nowy. Replika Chamonix Speedster jest napędzana 1600-cylindrowym silnikiem VW o pojemności 4 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów. Posiada również przednie hamulce tarczowe, które zapewniają wspaniałe wrażenia z jazdy.

Sprzedam gruntownie odrestaurowaną replikę Porsche Speedster
Oferowana tutaj na sprzedaż replika Chamonix Speedster ma piękną kolorystykę i trudno ją odróżnić od oryginalnego Porsche 356 Speedster. Korpus Chamonix charakteryzuje się tzw. laminacją z włókna szklanego. Dzięki tej metodzie włókno szklane jest układane ręcznie warstwa po warstwie, co zapewnia nie tylko bardzo elegancki wygląd korpusu, ale także lepsze rozłożenie ciężaru. Tym, co wyróżnia ten klasyk spośród innych Speedsterów, jest świetna kolorystyka. Ma beżowy lakier z ciemnobrązowym skórzanym wnętrzem. Połączenie kolorów, które nadaje tej 356 Speedster Replica charakterystyczny charakter i sprawia, że ​​naprawdę przyciąga wzrok. Jest również wyposażony w jasnobrązowy miękki dach, który można złożyć w jednej chwili, aby cieszyć się słońcem podczas zwiedzania.

Chcesz kupić Replikę Chamonix Speedster?
Szukasz repliki Chamonix Speedster z 1985 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: c1722
  • Robić: Porsche
  • Model: Speedster
  • Rok: 1985
  • wewn. nr: Nie
ZADZWOŃ DO NAS   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Wincentego Praaga  
 

* Wymagane pola

Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt